Prekių grąžinimo sąlygos

  •  Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 24va nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu labas@bgcparduotuve.lt arba telefonu +370 5 2602844. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Jeigu pageidaujate, prekes galite grąžinti iškart užsakymą Jums pristačiusiam kurjeriui.
    Internetinėje parduotuvėje bgcparduotuve prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Prekių, kurias norite grąžinti arba pakeisti kitomis, atvyks atsiimti mūsų kurjeris. Visas prekių grąžinimo ar keitimo išlaidas apmokėsime mes.
    Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje bgcparduotuve įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti pateiktą prekių grąžinimo ar keitimo raštą.
    Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.
    Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.